عنوان: نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت
پدید آورنده: تکنوبتار
ویرایش: 1.8.04
فرمت فایل: اجرایی تحت اکسل (زیپ شده)
حجم فایل: 447 کیلوبایت
قیمت فایل: 60000 تومان
توضیحات: پارامترهای موجود در شیت های این نرم افزار قابل ویرایش با سلیقه کاربر می باشند

 

نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت

نرم افزار حاضر تحت عنوان «نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت» با فرمت اجرایی تحت اکسل توسط وب سایت تخصصی تکنوبتار تهیه گردیده و در اختیار شما همراهان گرامی قرار گرفته است. این نرم افزار شامل سه منحنی دانه بندی جداگانه با عناوین «منحنی دانه بندی زیراساس»، «منحنی دانه بندی اساس» و «منحنی دانه بندی آسفالت» بر اساس نشریه های 101 و 234 سازمان برنامه و بودجه می باشد.

مطابق نشریه های 101 و 234، منحنی های دانه بندی زیراساس، اساس و آسفالت (آسفالت گرم با دانه بندی پیوسته) به ترتیب هر گدام دارای 4، 5 و 7 نوع دانه بندی می باشند که در این نرم افزار این گزینه ها حسب نیاز کاربر قابل انتخاب می باشد. برای نمونه شکل زیر 5 نوع دانه بندی مصالح اساس در فرم ورود اطلاعات آن را نشات می دهد.  

 

GCRM

 

شایان ذکر است لایه های زیراساس، اساس و آسفالت دارای انواع مختلفی می باشند. به عنوان مثال، لایه زیر اساس می تواند زیراساس شنی، زیراساس سنگی و یا زیراساس تثبیت شده با آهک باشد. لایه اساس نیز می تواند اساس شنی، اساس سنگی، اساس ماکادامی و یا اساس قیری باشد. و همچنین آسفالت دارای انواع آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی می باشد که هر کدام دارای انواع دانه بندی سنگدانه مختص خود می باشد. لکن در این نرم افزار تنها موارد پرکاربرد آنها، یعنی «زیراساس شنی و سنگی»، «اساس شنی و سنگی» و «آسفالت گرم با دانه بندی پیوسته» پوشش داده شده است.

 

 

تصاویر نرم افزار (پارامترها قابل ویرایش می باشند)

 

 

قیمت : 60000 تومان

پرداخت