عنوان: نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت
پدید آورنده: تکنوبتار
ویرایش: 1.8.04
فرمت فایل: اجرایی تحت اکسل (زیپ شده)
حجم فایل: 447 کیلوبایت
قیمت فایل: 60000 تومان
توضیحات: پارامترهای موجود در شیت های این نرم افزار قابل ویرایش با سلیقه کاربر می باشند (رنج نمودارهای استاندارد توسط کاربر قابل ویرایش نیست)

 

نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت

نرم افزار حاضر تحت عنوان «نرم افزار منحنی دانه بندی مصالح زیراساس، اساس و آسفالت» با فرمت اجرایی تحت اکسل توسط وب سایت تخصصی تکنوبتار تهیه گردیده و در اختیار شما همراهان گرامی قرار گرفته است. این نرم افزار شامل سه منحنی دانه بندی جداگانه با عناوین «منحنی دانه بندی زیراساس»، «منحنی دانه بندی اساس» و «منحنی دانه بندی آسفالت» بر اساس نشریه های 101 و 234 سازمان برنامه و بودجه می باشد.

مطابق نشریه های 101 و 234، منحنی های دانه بندی زیراساس، اساس و آسفالت (آسفالت گرم با دانه بندی پیوسته) به ترتیب هر گدام دارای 4، 5 و 7 نوع دانه بندی می باشند که در این نرم افزار این گزینه ها حسب نیاز کاربر قابل انتخاب می باشد. برای نمونه شکل زیر 5 نوع دانه بندی مصالح اساس در فرم ورود اطلاعات آن را نشات می دهد.  

 

GCRM

 

شایان ذکر است لایه های زیراساس، اساس و آسفالت دارای انواع مختلفی می باشند. به عنوان مثال، لایه زیر اساس می تواند زیراساس شنی، زیراساس سنگی و یا زیراساس تثبیت شده با آهک باشد. لایه اساس نیز می تواند اساس شنی، اساس سنگی، اساس ماکادامی و یا اساس قیری باشد. و همچنین آسفالت دارای انواع آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی می باشد که هر کدام دارای انواع دانه بندی سنگدانه مختص خود می باشد. لکن در این نرم افزار تنها موارد پرکاربرد آنها، یعنی «زیراساس شنی و سنگی»، «اساس شنی و سنگی» و «آسفالت گرم با دانه بندی پیوسته» پوشش داده شده است (رنج نمودارهای استاندارد در این نسخه از برنامه توسط کاربر قابل ویرایش نمی باشد).

 

 

تصاویر نرم افزار (پارامترها قابل ویرایش می باشند)

 

 

قیمت : 60000 تومان

پرداخت