عنوان: فایل اکسل صورت وضعیت
پدید آورنده: تکنوبتار
ویرایش: 1.0.0
فرمت فایل: فایل اکسل (زیپ شده)
حجم فایل: 183 کیلوبایت
قیمت فایل: 5000 تومان
توضیحات: فایل رمزگذاری نشده و قابل تغییر است

فایل اکسل صورت وضعیت

همانگونه که مستحضرید، برنامه اکسل بصورت چشمگیری فراگیر شده و کارهای بسیار شگفت انگیزی به کمک این نرم افزار صورت می پذیرد که از آن جمله می توان تهیه فایل صورت وضعیت را نام برد. اطلاعات اصلی صورت وضعیت از صورت مجالس تأمین می شود که این اطلاعات در برگه های ریزمتره صورت وضعیت درج می شود و حاصل جمع مقادیر ردیف ها، به برگه های مالی صورت وضعیت منتقل می گردد. در نهایت با جمع بندی برگه های مالی و نیز برگه هایی همچون تجهیز کارگاه، اقلام فاکتوری و ... مبلغ صورت وضعیت در برگ مالی کل نمایان می گردد.

در برنامه حاضر، صورت وضعیت رشته راه، راه آهن و باند فرودگاه در سال 98 که اختصاراً فایل اکسل صورت وضعیت راه 98 خوانده می شود، در اختیار شما همراهان گرامی قرار می گیرد. در این فایل جهت استفاده هر چه آسانتر، از توابع جستجوی اکسل بهره گرفته شده است. بطوریکه با درج شماره ردیف فهرست بها در محل های مربوطه در برگه های ریزمتره و مالی، مقادیر مربوط به شرح ردیف، واحد و بهای ردیف بصورت خودکار فراخوانی می شود و بدین شکل درصد خطاهای نوشتاری متعارف به صفر می رسد.

البته در این فایل اکسل صورت وضعیت ارائه فرمت صورت وضعیت به شما عزیزان مدنظر بوده و آیتم هایی که در فرمت موجود هستند، تنها جهت نمایش نمای برنامه بوده و بصورت رندم انتخاب شده اند. استفاده از این برنامه بسیار ساده است. افزودن آیتم در بخش مالی یا ریزمتره صورت وضعیت در 2 گام ساده مسیر است. کافی است در گام اول پس از انتخاب ردیف (های) مربوط به یک آیتم موجود و کپی نمودن آن، در گام دوم در محل مورد نظر قرار گرفته و پس از راست کلیک، گزینه Insert Copied Cells را انتخاب نمایید. اکنون با درج شماره ردیف فهرست بها در محل مربوطه، مابقی اطلاعات فهرست بهایی بصورت خودکار اعمال می گردد.

دانلود نمونه ای از صفحات صورت وضعیت

نمایی از فایل اکسل صورت وضعیت

 

قیمت : 5000 تومان   

------

موقتا لینک حذف گردید