عنوان: نرم افزار طرح اختلاط بتن به روش ملی
پدید آورنده: مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
ویرایش: 1.0
فرمت فایل: اجرایی exe
حجم فایل: 920 کیلوبایت
توضیحات: اگر با بهم ریختگی فونت مواجه شدید، فونت فارسی را از کنترل پنل ویندوز فعال کنید

National Concrete Mix Design Software

نرم افزار طرح اختلاط بتن به روش ملی

نرم افزار حاضر، یک فایل اجرایی پرتابل است که تحت عنوان «نرم افزار طرح مخلوط بتن به روش ملی ایران» توسط مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن (مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی) تهیه و منتشر گردیده است.

پس از انتشار روش ملی طرح مخلوط بتن در سال 1386 و نیز انتشار راهنمای روش ملی طرح مخلوط بتن، بسیار ضروری می نمود که برای استفاده کامپیوتری از این روش طرح اختلاط، نرم افزاری نیز وجود داشته باشد که نهایتاً این نرم افزار توسط مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن تهیه شده و تحت عنوان «نرم افزار طرح مخلوط بتن به روش ملی ایران» در اختیار علاقمندان قرار گرفت.

با توجه به توانمندی روش ملی طرح مخلوط بتن در خصوص مواردی چون: رده مقاومتی سیمان های مختلف،شکل و سن نمونه بتن، بافت و شکل مصالح سنگدانه و غیره، نرم افزار طرح اختلاط بتن به روش ملی می تواند کاربران را در استفاده هر چه راحت تر این این روش اختلاط بتن یاری کند. البته بخش منحنی دانه بندی این نرم افزار به توسعه و آسان سازی نیاز داشت که تکنوبتار با تهیه و ارائه «نرم افزار رسم منحنی دانه بندی سنگدانه بتن به روش ملی» این موضوع را مرتفع نموده است.

توجه: اگر در استفاده از نرم افزار طرح مخلوط بتن به روش ملی با بهم ریختگی فونت مواجه شدید، فونت فارسی را از بخش کنترل پنل ویندوز خود فعال نمایید تا این مشکل برطرف گردد.

 

دانلود رایگان